O NAS

Studio Tańca Alibi - istnieje od 2002 roku, założone zostało przez Dorotę Ciołkowską.

  Współpracujemy i organizujemy zajęcia taneczne w wielu ośrodkach kultury min. w Kutnowskim Domu Kultury,. Ponadto prowadzimy zajęcia w wielu szkołach i przedszkolach na terenie Kutna i okolic. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską, która pracuje z pasją i zaangażowaniem. Nasze zespoły reprezentują Kutno na ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych na, których to zdobywają różne podia i wyróżnienia. Zapewnimy wszechstronny rozwój taneczny i mnóstwo zabawy podczas treningów i poza salą treningową w postaci pikników tanecznych, warsztatów z gwiazdami You Can Dance, turniejów tanecznych oraz wakacyjnych obozów taneczno-jumpingowych.

 
NASI INSTRUKTORZY

Dorota Ciołkowska z wykształcenia pedagog specjalny(Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie 2007r.),animator kultury, instruktor tańca (dyplom uzyskany po studiach dziennych – Kalisz 2001r.), instruktor Zumby, Zumby kids i kids jr, , członek ZIN, instruktor Jumpin Frog (I i II stopnia) oraz założycielka i główny instruktor Studia Tańca Alibi. 

PRACA INSTRUKTOR POSZUKIWANY!!!


INSTRUKTOR TAŃCA/FITNESS/ ZUMBY/AKROBATYKI

Miejsce pracy: Kutno i okolice Kutna oraz miejsce Twojego zamieszkania Jeśli lubisz dzieci i jesteś wielbicielem tańca, to  właśnie Ciebie szukamy!
Jeśli szukasz pracy - dołącz do naszej ekipy>>>